Skip to content

Który to już raz zaczynam?

15 Marzec, 2008

Znowu zaczynam pisać tego bloga – nie mam pojęcia, który to już raz, ale co mi tam – czasem muszę się wygadać. No to piszę – a o czym? O wszystkim, co mnie interesuje. Nie będzie to więc tematyczny blog, ale przynajmniej będę mógł popisać – a pisać lubię.

WordPress.com to idea prostoty – człowiek może skupić się tylko na dodawaniu treści i kompletnie nie musi się przejomować tym, jak to wszystko działa. Rozkminiania te zostawiam sobie na kiedy indziej – prowadzę kilka blogów i stron, przy których muszę dokładnie wiedzieć, jak to działa (bowiem również programuję w php) – tutaj jednak, na Bez Pardonu mogę skupić się tylko na treści – jest to swoisty relaks. Bardzo przyjemny relaks.

Dobrze jest mieć takie relaksujące zajęcie, przy którym można odetchnąć od zmartwień. Jako administrator muszę zajmować się moderacją tematów na forach, instalowaniem nowych wtyczek do blogów, zarządzania plikami na serwerze, reklamowaniem stron internetowych, pisaniem własnych skryptów i modyfikacji, tworzeniem layoutów itp.

A tutaj człowiek może po prostu pisać – piękne, prawda? Nie trzeba martwić się o wygląd, kod, czy pozycjonowanie i czytelników – bo jak treść będzie interesująca, to i pozycja w wyszukiwarkach będzie wysoka, a i czytelnicy się znajdą.

Reklamy
No comments yet

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: