Skip to content

Zarabianie w internecie – krótki poradnik

1 Kwiecień, 2008

Zarabianie w internecie jest tak szerokim tematem, że sama Amazonka przy nim wydaje się wiejskim potoczkiem ;). Jest jednak pewna metoda zarabiania w internecie, która choć nie przynosi kokosów, to w ciągu roku potrafi nam przynieść wystarczającą ilość pieniędzy, co by opłacić serwer i domenę naszego bloga. Tą metoda jest tzw. Subvert And Profit.

Serwis ten oferuje całkiem wysokie wynagrodzenia za ocenianie stron bądź wykopywanie treści – w serwisach StumbleUpon i Digg.com. Całość jest bardzo prosta – dla przykładu dostajemy listę treści do wykopania w serwisie Digg.com – około czterech pozycji. Wchodzimy przez odpowiednie linki, logujemy się do Digga i wykopujemy treść – gdy już wykopiemy całą listę, w panelu Subvert and Profit klikamy odpowiedni przycisk i czekamy na zweryfikowanie naszych działań – za jedną listę dostaniemy całego dolara (wcześniej było tylko 0,50 centów heh). Listy trafiają się różnie – kilka razy na tydzień, lub dwa razy na miesiąc – ale zawsze dostajemy dolara – a wypłacić można już przy sumie 10 dolarów – aktualnie nie ma lepszego sposobu, aby sobie dorobić na serwer lub domenę.

Subvert And Profit

No dobra, ale jak to zrobić?

Na początku potrzebne nam są dwa konta – jedno na Digg.com, a drugie na Stumble Upon – rejestracja w obydwu serwisach jest prosta (i darmowa), a do tego serwisy są na tyle ciekawe i użyteczne, że rejestracja ta się opłaca ;). Gdy mamy już konta na tychże dwóch serwisach, potrzebujemy jeszcze konta na PayPal – co by mieć gdzie otrzymywać wynagrodzenie. Rejestracja na PayPal jest darmowa – jeśli nie masz tego konta internetowego, to napraw ten „błąd” jak najszybciej.

Gdy już wszystkie powyższe czynności załatwiliśmy, wchodzimy na niniejszą stronę Subvert and Profit i podajemy nasz adres Email – ten sam, jakim posługujemy się w ramach konta PayPal. Gdy już go podamy – wystarczy poczekać, aż na skrzynkę przyjdzie potwierdzenie.

Gdy już będziemy w pełni zarejestrowani, zostaniemy poproszeni o potwierdzenie naszych kont w serwisach Digg.com i StumbleUpon. Po podaniu odpowiednich danych zostaniemy poproszeni o wykopanie bądź ocenienie danej treści/strony w danym serwisie – po potwierdzeniu kont zostanie nam już tylko cierpliwość. Wkrótce pojawi się pierwsza lista do wykopania/ocenienia.

Podkreślam, że przez ten system nie zarobimy grubych tysięcy – jeśli jednak szukasz sposobu, jak dorobić sobie na domenę i serwer, to Subvert and Profit jest dla Ciebie – wystarczy podać swój email na tej stronie i postępować wg. instrukcji.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: