Skip to content

Text Links Ads a sprawa polska

18 Czerwiec, 2008

Obserwując Polskie witryny internetowe łatwo można stwierdzić, że Text Links Ads nie zdobyło w Polsce zbytniej popularności, przynajmniej na razie. A szkoda, wielka szkoda.

Jednym może przeszkadzać anglojęzyczność usługi, innym zawyżone ceny. Nie ukrywajmy jednak, że TLA nastawione jest na międzynarodowych odbiorców, natomiast „zawyżone” ceny można tłumaczyć jedynie poważnym i światomym podejściem do reklamy w internecie na świecie. Sam na SajFaj.pl oferuję właśnie Text Links Ads – choć właśnie z powodu tych poważnych cen chyba jeszcze długo poczekam na jakiegokolwiek sponsora…

Wiem jeszcze o jednym serwisie w Polsce korzystającym z TLA – jest to JakiLinux.org, a ich cena to $42 dolary za miesiąc wyświetlania linka.

W Text Links Ads można zarobić – jeśli tylko witryna naprawdę ma odpowiednią liczbę odwiedzin, czasem można też trafić na taką niszę, w której nie liczy się liczba odwiedzin, ale sam fakt, że witryna istnieje i jest możliwość reklamy :D.

Każdemu zainteresowanemu polecam więc Text Links Ads jako jedną z metod zarabiania na stronie internetowej. Należy pamiętać, że im więcej Polaków się taką formą reklamy przez ten system zainteresuje, to więcej tej reklamy będzie wykupywane i więcej będzie można zarobić – koło się zamknie.

Reklamy
No comments yet

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: