Skip to content

Czy zarabianie w internecie się opłaca?

5 Lipiec, 2008

Takie oto pytanie zobaczyłem właśnie w swoich statystykach – osobiście mógłbym zapytać, czy prowadzenie własnej firmy się opłaca? Ale od początku…

Jeśli komuś marzy się, że będzie codziennie klikał w linki w emaila i na tym zarobi dwa tysiące miesięcznie, to niestety tutaj na marzeniach się skończy. Podobnie będzie z klikaniem w linki w subvert and profit, czy z wypełnianiem ankiet – we wszystkich tych wypadkach można sobie dorobić, ale nie zarobić. Jeśli ktoś zarabia, to znaczy, że płaci rachunki, opłaca paliwo, jedzenie i codzienne potrzeby, a na końcu jeszcze mu coś zostaje – to co zostaje, to jest właśnie zarobek.

Czy takiemu Hazanowi zarabianie w internecie się opłaca? Tak patrząc na jego stronę i jego podejście do bloga mogę stwierdzić, że jak najbardziej – zarabianie tak. Zarabianie a dorabianie to dwie różne rzeczy. Aby w internecie zarabiać, trzeba mieć stronę, publikować na niej treść, lub sprzedawać poprzez nią produkty – wszystko jedno, ważne jest to, aby traktować to zajęcie jak normalną pracę – popracujesz, zarobisz, nie popracujesz, nie zarobisz – proste, prawda?

No więc czy zarabianie w internecie się opłaca? Jak najbardziej – jeśli tylko strona jest dla Ciebie zarówno hobby, jak i pracą. Bo jeśli tylko hobby, to ciężko o pieniądze, jeśli tylko pracą, to ciężko o treść. Trzeba się wypośrodkować, a wtedy będzie płynąć taka kasa, że hej – i nie trzeba będzie całej masy gigantycznych pop-upów na stronie, a i treść będzie na wysokim poziomie.

Reklamy
One Comment leave one →
  1. 23 Styczeń, 2011 15:43

    zgadzam się w 100% bo większość myśli że postawi ministronę z jednym produktem i bedzie zarabiać kupe kasy a tu okaże się że odwiedziny miesięczne 0

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: