Skip to content

Czy warto pisać tego bloga?

6 Lipiec, 2008

Ktoś mnie ostatnio zapytał, dlaczego wciąż piszę tego bloga mimo tak nikłych wręcz statystyk, które w ogóle nie rosną (nie licząć afery z Howardem Webbem). Nie mam z tego bezpośrednich zysków, a komentarzy jest jak na lekarstwo…

Dlaczego więc nie przestaję pisać? Po pierwsze – lubię to. Mogę się wygadać, napisać to co myślę i to, co może być przydatne. No właśnie – to, co napiszę tutaj na blogu może nie zostanie przeczytane przez tysiące ludzi, ale być może tej jednej osobie pomoże w jakiś sposób – czy to dowiedzieć się co nieco o zarabianiu w internecie, czy dowiedzieć się o możliwości zainstalowania Docka pod Windowsem itp.

Tego bloga piszę również ze względu na jego wartość „materialną” – czasem ktoś kliknie linka referującego, a i sam blog się nieźle pozycjonuje ;). Czy mógłbym przepuścić taką okazę?

Ten blog sprawia mi również niezła frajde w takich chwilach, gdy mój kontrowersyjny tekst staje się najpopularniejszym na całym polskim WordPressie i bije rekordy w statystykach, albo w momencie, gdy fragmenty wpisu cytowane są w Angorze (tak, tej Angorze – Bez Pardonu był cytowany w związku z Aferą Howarda Webba – muhahah, jak to brzmi).

Bez Pardonu to taki mój nie zobowiązujący blog – nie martwię się layoutem, wymianą linków/bannerów, reklamami, zarabianiem itp. – po prostu piszę, a co z tego wyjdzie, to już się kiedyś zobaczy. Na razie jest zabawa :).

Reklamy
One Comment leave one →
  1. Krzych permalink
    2 Wrzesień, 2009 12:32

    Trafiłem na bloga szukajac informacji w google o text-link-ads…

    Fajnie się czyta Twoje wpisy. Pisz dalej!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: