Skip to content

dMagazine.pl – krótka historia?

24 Lipiec, 2008

dMagazine.pl zapowiadał się bardzo interesujący, odkryłem go bodajże w listopadzie gdy coraz bardziej interesowałem się blogami. Bardzo ładny design, jeszcze bardziej ciekawsze artykuły i ta forma magazynku miały „to coś” co przykuwało uwagę internauty.

Niestety, po czterech miesiącach działalności (niecałych) nowe artykuły przestały się pokazywac, czego powodu niestety nie znam. Gdyby twórcy do dziś rozwijali swój serwis tak, jak robili to w listopadzie, to dzisiaj posiadali by bardzo popularną witrynę internetową, która nawet przynosiła by zyski.

Czy to możliwe, że redakcja po zaledwie czterech miesiącach się zniechęciła? Brak czytelników czy zysków zrobił swoje? Jeśli tak właśnie było, to wielka szkoda, bowiem logicznym jest, że witryny tego typu jakieś zyski przynosic mogą dopiero po roku działalności, a faktyczny dochód pojawia się po dwóch latach (nie liczymy super hiper dynamicznego rozwoju serwisu typu nettuts.com który już miał zaplecze).

Szkoda, wielka szkoda – bowiem serwis zapowiadał się naprawdę ciekawie i gdyby włożyc trochę więcej wysiłku w wymyślanie coraz to nowszych tematów na artykuły, to historia trwałaby do dzisiaj…

Reklamy
No comments yet

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: