Skip to content

Za co płacimy w Text Link Ads i za co płacimy w reklamie

24 Sierpień, 2008

Część osób może się zastanawiać dlaczego najniższą ceną za jeden link w serwisie Text Link Ads jest $15 (15 dolarów). Że niby to za dużo i te sprawy. A ja uważam, że w sam raz – po pierwsze dlatego, że to jest profesjonalne podejście do reklamodawcy i reklamo”wyświetlacza” :).

Na Text Link Ads płacimy po pierwsze za reklamę na stronie. Ale to nie wszystko – płacimy również za profesjonalną obsługę linka – dzięki tym pieniądzom wiemy, że link będzie wyświetlany do określonego momentu, będziemy mieli profesjonalne statystyki i w dowolnym momencie będziemy mogli przerwać bądź przedłużyć reklamę, a także poradzić się profesjonalnej obsługi.

Za tę dodatkową kasę nie musimy się martwić, że osoba, która wyświetla nasze linki będzie próbowała nas oszukać czy coś w ten deseń, bo wszystkim zajmują się profesjonaliści.

Za co płacimy w reklamie

W dzisiejszych czasach wciąż są niestety ludzie, którzy myślą, że za małą kasę kupuje się linki pozycjonujące. Niestety – te czasy już się skończyły drodzy państwo. Dzisiaj płaci się za ściśle określoną grupę docelową reklamy, płaci się za dostęp do specyficznych odbiorców – a to kosztuje. Na moim SajFaj.pl linkuję do różnych stron normalnie, gdy uważam że są tego warte. Jednakże wszelka forma reklamy płatnej posiada już magiczny rel="nofollow" reklamodawca płaci powiem za potencjalnych klientów, nie link pozycjonujący.

Obawiam się, że reklama na blogach w Polsce będzie kuleć tak długo, jak ludzie będą myśleć dalej, że Page Rank jest najważniejszy, a płaci się tylko za link pozycjonujący…

Reklamy
No comments yet

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: