Skip to content

Las Tematów – sposób na dochód pasywny – choć nie tylko

23 Październik, 2008

Nie jednokrotnie zapewne zdarzyło się wam, że potrzebowaliście jakiegoś layoutu na potrzeby waszej strony internetowej, czy to statycznej, czy to zbudowanej na bazie jakiegoś systemu zarządzania treścią (CMS). Darmowe często nie wystarczają. W tym miejscu z pomocą pojawia się ThemeForest.

Serwis ten oferuje nam bogatą kolekcję tematów graficznych na potrzeby stron WWW – opartych na własnym kodzie, czy też na takich skryptach jak WordPress czy Joomla (i wiele więcej). Najtańsze „produkty” kosztują już 10 dolarów (tutaj muszę się pochwalić skromnym layoutem heh). Każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Twórcy zaś będą mogli sprzedawać swoje własne prace już po kilku kliknięciach – jest więc to bardzo dobry sposób na dochód – a to czy duży czy mały, zależy już tylko od waszych zdolności.

Nie zwlekajcie więc, jeśli potrzebujecie szablonów na strony, ThemeForest jest najlepszym wyborem. To jednak nie wszystko – jeśli poszukujesz layoutów we Flashu (lub innych flashowych wodotrysków), specjalnie dla Ciebie powstał FlashDen, zaś osoby mające zapotrzebowanie na dźwięki wszelkiej maści również znajdą coś dla siebie – wszelkich odgłosów ptaków czy bitów szukajcie na AudioJungle.

Reklamy
No comments yet

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: