Skip to content

Szukasz serwera?

26 Październik, 2008

Każdy powinien mieć własną stronę internetową – no dobra, może nie każdy ale wielu chce ją mieć. Już na samym początku staje się przed problemem wyboru serwera. Osoby, które nie operują językiem angielskim, są zazwyczaj skazane na serwery zlokalizowane w Polsce. Powiedzmy sobie jednak szczerze, że te polskie maszyny pozostawiają wiele do życzenia. Uczta się więc języków obcych, bowiem znajomość języka angielskiego pozwoli wam zainteresować się ofertą zagraniczną…

A zwłaszcza ofertą ze Stanów Zjednoczonych ;). Web Hosting Buzz oferuje naprawdę potężne maszyny, ot choćby kilka parametrów:

375 GB miejsca, 5000 GB transferu na miesiąc, do tego darmowa domena wyższego rzędu, wielojęzykowy cPanel (w tym Polski), autoinstalator ponad 50 skryptów, pomoc techniczna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Uff, a cena? Od 120 do 160 złotych za rok (zależnie od kursu dolara). Więcej szczegółów możecie przeczytać na stronie pakietu „Budget”.

Oczywiście za nieco wyższą kasę dostaniemy jeszcze większe parametry. Od tej pory Digg czy Wykop już nam nie straszne, a serwery Polskie mogą się schować!

Reklamy
No comments yet

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: