Skip to content

Gdzie jedziesz baranie

17 Luty, 2009
tags: ,

Oglądam sobie telewizję – nic nowego :P. Ostatnio jednak coraz częściej słychać narzekania polskich kierowców na systemy GPS. Pokaże się taki kierowca w telewizji skomentuje „no i utknąłem w środku lasu z dala od jakiejś cywilizacji”. A ja się pytam – to gdzie do cholery jedziesz baranie?!

Co Ci kierowcy oczu nie mają? W jeziora wpadają, w lasy wjeżdżają błądząc „bo GPS tak pokazał”. Mózg to taki wielki organ między lewym a prawym uchem. Oczy to takie dwie kulki wokół nosa. Użyjcie ich choć raz barany! Gdy byłem młody, wiedza była bardzo ważnym elementem ludzkiej osoby. Dzisiaj wiedza jest nic nie warta wśród plebsu – przepraszam, a jak inaczej nazwać ludzi, którzy w ogóle nie myślą? Głupek to zbyt miłe okreslenie…

Dzisiaj ludzie gdzieś mają wiedzę, IQ jest dla nich nic nie znaczącym określeniem, pamięć jest tym, czego zawsze brakuje, a najważniejszym wydarzeniem roku jest „nofa fotcia na fotce”. Wybaczcie, ale mam nikły poziom szacunku dla przygłupów, którzy co najgorsze w ogóle nie chcą się rozwijać. Jak to śpiewano w dawnych czasach – „są tacy, to nie żart, dla których jesteś wart mniej niż zero!”

Reklamy
No comments yet

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: