Skip to content

Dziennik grozi… Uu, boję się

25 Maj, 2009
tags:

„Dziennik” grozi: „jeśli zechcemy, każdego możemy ujawnić„. A obywatel co na to ma odpowiadać? No jak co, „jeśli zechcę, mogę każdego pozwać do sądu„. Pan naczelny wiadomej gazety zachwuje się jak typowy amerykanin, myśli, że dostanie wszystko, jeśli tylko będzie głośno krzyczał.

Prawda jednakże jest taka, że każdego obowiązują przepisy prawne, wystarczy, co by trafił się człowiek, który będzie wiedział jak te przepisy wykorzystać, a puści się całą tę gazetkę z torbami, a 90% redakcji będzie mogło zapomniec o karierze.

Pamiętam czasy, kiedy to w kioskach pojawiały się pierwsze numery Dziennika, wtedy była to najlepsza gazeta na rynku. Kilka tygodni później zaczął się już upadek – okazało się, że ludzie niechętnie kupują poważną, opiniotwórczą gazetę i trzeba redakcji obniżyć poziom do tego władanego przez polski motłoch, by się jako tako utrzymać. No i co – miała być wspaniała poważna, profesjonalna gazeta dla wyższych sfer, a wyszło jak zawsze – wszystko dla kasy, inteligencję mamy gdzieś.

No skoro poziom gazety jest jaki jest, i wiadomo też dlaczego jest taki, a nie inny, to co wy drodzy internauci się dziwicie, że takie głupole tam pracują, a wypowiadają się w jeszcze głupszy sposób?

Reklamy
No comments yet

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: